Seo Optimizasyonu

Seo Optimizasyonu

 SEO ne demektir? SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. Dijital ortamdaki projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan sürekli web sitemizi güncel tutarak başarabileceğimiz bir sıralama şeklidir.

 Günümüzde en çok kullanılan arama motoru Google olduğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. Google, aramalarda her zaman kaliteli, anlaşılır ve özgün sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konu, site içi uygunluklar, anlaşılırlık konusu web site konunuz ile ilgili çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak doğru analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir.

 Site içeriğimizde kullandığımız metinler, özgün ve okuyuculara keyif veren bir akışta olması en önemli konular arasında yer almaktadır. Sitemiz için hazırladığımız yazılarımız ne kadar kaliteli ve özgün olursa, o kadar kişi içeceklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. İçeceklerimizde kullandığımız görsellerimiz de en az metin içerikleriniz kadar önem teşkil etmektedir.

Sitemizde kullandığımız görsellerimiz özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek, hem de ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Epiyon Tasarım ve Yazılım firması olarak sizlere Seo Optimizasyon hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.