Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Yıllar geçtikçe değişen ve gelişen dünyamızda dijital çağa ayak uydurmaya çalışmak ilk başta hepimize biraz zor gelmişti ama sonunda neredeyse herkes her birey ve küçük veya büyük tüm işletmeler kurumsallıklarının veya ürünlerini hedef kitlelerine ulaştırmak için aktif bir şekilde sosyal medya’ yı kullanmaya başladılar.

Sosyal medya hesabı olan herkesin kendini sosyal medya uzmanı, sosyal medya yöneticisi, editör veya içerik ürettiğini zannederek firmalarla anlaşmalar yapması, marka tanınırlığını arttırmak yerine daha da dibe çekebilir veya markanız yanlış anlaşılabilir. Bu dönemde işletme hesaplarınızın yönetimini mutlaka bu işin uzmanlarına bırakmalısınız.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Nasıl Yönetiyoruz! Sosyal Medya Hesap yönetimi yaparken nelere dikkat ediyor, hangi aşamalardan geçerek ölçüm yapıyoruz?

 Sosyal medya yönetimi denildiğinde direk aklımıza her gün kendini tekrarlayarak sadece paylaşılmak için paylaşılan gönderiler bizi karşılıyor. Epiyon Tasarım ve Yazılım Firması olarak sizlere Web Site, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Yönetim Hizmeti Vermekteyiz. Sosyal Medya sadece var olan ürünlerinizi veya kurumsal kimliğinizi daha çok kişilere, firmalara veya gruplara ulaştırmak için bir kullanılması gereken bir araçtır. Marka kimliğinizi yansıtma amacıyla, karşıdakini harekete geçirici, gülümseten, düşündüren, ilgi uyandırıcı, bunu yapmalısın, bana bakmadan geçme veya satın almalısın beni gibi bir algı uyandırması oldukça önemlidir.

Değişen ve Gelişen çağda dijitalleşme ne kadar artarsa Epiyon Tasarım ve Yazılımda o kadar esnek olacaktır.

Sizin İçin Ne Yapıyoruz?

-Markanız ne istiyor! Önceliğimiz bunu kesinleştirmek oluyor. Ürün satışımı yapmak, marka olarak bilinirliğini mi arttırmak, müşteri potansiyelimi oluşturmak?

-Sizi Tanımaya Başlıyoruz! Fikirlerimizi sunmadan çok harika bir dinleyici olarak tam anlamıyla sizi anlamaya odaklanırız. İçerik üretimi için gerekli kaynaklar, görseller, bilgiler toplanır.

-Stratejilerinizi Üretmeye Çalışıyoruz! Hangi içerik, hangi görsel, hangi taslak sizi, markanızı güçlendirmek için ideal seçenek olur.

-Hedef Kitleniz Belirlenir! Sosyal Medya Platformu sonsuz bir döngüye sahip olsa da doğru hedef kitlenizi belirlemek oldukça büyük önem taşımaktadır.

-Test Ederiz! Sizin için üretilen her özel içerik markanızı ne kadar anlaşılır kıldı? Ne kadarlık bir kitle geri dönüş sağladı? Ve en önemlisi ne kadar anlaşılır oldunuz?

Epiyon Tasarım ve Yazılım olarak sizlere her alanda hizmet sunmaktan gururluyuz.